PĀRTIKAS RŪPNIECĪBA

NOSAUKUMS

PRODUKTA APRAKSTS

PIELIETOJUMS

ATRIBŪTI

KOMPOZĪCIJA

OKS 1110

Multi-silikonu smērviela

Savienojumiem, blīvēm un plastmasas detaļām. Neizžūst un nenotek. Bez garšas un smaržas. Laba saķere. Silikona smērviela plašam pielietojuma lokam pārtikas rūpniecībā.

Caurspīdīgs

Silikona eļļa

Neorganisks biezinātājs

OKS 1361

Silikona atbrīvošanas līdzeklis

Lubrikants un atdalīšanas līdzeklis plastmasas pārstrādē. Ķīmiski neitrāls. Nesatur šķīdinātājus. Bezkrāsains, aizstāj ūdeni. Montāžas līdzeklis gumijas profiliem.

Bezkrāsains

Silikona eļļa

OKS 2100

Metālu aizsargkārta

Pagaidu vaska bāzes aizsardzības kārta metāla izstrādājumiem to piegādes vai glabāšanas laikā. Piemērots visiem klimatiem. Veido nelīpošu kārtu, viegli noņemama. Laba saderība ar lubrikantiem.

Gaiša krāsa

Sintētiskais vasks

Korozijas aizsardzība

Piedevas

Šķīdinātājs

OKS 250

Balta, daudzpusīga pasta, metālu nesaturoša

Skrūvēm, vītnēm, slīdvirsmām, kas pakļautas lielai slodzei un augstai temperatūrai. Lieliska korozijas aizsardzība. Universāla augstas temperatūras pasta. Nerūsējoša tērauda savienojumiem.

Balts

Balti cietie lubrikanti

MoX-aktīvs

Sintētiskā eļļa

Polikarbamīds

OKS 2650

Koncentrēts, bioloģisks, ūdens bāzes industriālais tīrītājs

Eļļainu un taukainu traipu tīrīšanai. Biosabrūkošs. Labas atdalīšanas spējas. Maigs pret virsmām. Universālai lietošanai darbnīcās un pārtikas ražošanā.

Sarkans

Nejonu virsmaktīvās vielas

Silikāti

OKS 2671

Intensīvs attīrītājs

Vecu, eļļainu netīrumu noņemšanai, lipīgu vielu atdalīšanai. Ātra, bezatlikumu izgarošana. Augsta veiktspēja. Laba saderība ar plastmasu. Pielietojams lopkopībā, pārtikas un medikamentu ražošanā.

Bezkrāsains

Šķīdinātāju mikstūra

OKS 3571

Augstas temperatūras ķēžu eļļa

Ķēžu, eņģu, sliežu eļļošanai pie augstas temperatūras. Krāsošanas, žāvēšanas un pakošanas sistēmām ēdienu ražošanā.

Dzelten-sarkans

OKS 370

Plaša pielietojuma eļļa

Augstas veiktspējas eļļa precīziem iekārtu elementiem. Bez garšas un smaržas. Aizstāj ūdeni. Šķīdina netīrumus un rūsu. Izmazgājams no audumiem. Iepakojumu un tekstilrūpniecībā.

Bezkrāsains

Balta eļļa

OKS 371

Plaša pielietojuma eļļa

Augstas veiktspējas eļļa precīziem iekārtu elementiem. Bez garšas un smaržas. Labas iespiešanās spējas. Aizstāj ūdeni. Šķīdina netīrumus un rūsu. Izmazgājams no audumiem. Iepakojumu un tekstilrūpniecībā.

Bezkrāsains

Balta eļļa

OKS 3751

Adhezīvs lubrikants ar PTFE

Ilgtspējīgs pateicoties augstai temperatūras un oksidācijas stabilitātei. Laba nodiluma aizsardzība. Laba spiediena absorbcija. Laba saķere. Izturīgs pret tvaiku, skābēm, sārmiem un tīrīšanas līdzekļiem. Bez smaržas un krāsas.

Bālgans

PTFE

Polialfaolefīna (PAO)

OKS 3770

Hidrauliskā eļļa

Sintētiskā eļļa hidrauliskajām sistēmām un citiem mašīnu elementiem. Skrūvēm un rotācijas vakuuma pumpjiem. Ilgtspējīgs. Laba nodiluma aizsardzība. Izturīgs pret tvaiku, skābēm, sārmiem un tīrīšanas līdzekļiem.

Bezkrāsains

Polialfaolefīna (PAO)

OKS 475

Augstas veiktspējas smērviela

Liela ātruma gultņiem, laba nodilumizturība. Pielietojums tekstila rūpniecībā, pildīšanas un pakošanas iekārtām. Komponentiem no stikla šķiedras un stiegrotas plastmasas

Bēšs

PTFE

Polialfaolefīna (PAO)

Litija ziepes

OKS 476

Daudzpusīga smērviela

Gultņiem un citiem iekārtu elementiem. Izturīgs pret aukstumu un karstumu, un dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļiem. Izturīgs pret nodilumu un oksidāciju. 

Balts

Pussintētiska eļļa

Alumīnija kompleksa ziepes

OKS 479

Augstas temperatūras smērviela

Gultņu eļļošanai pie paaugstinātas temperatūras. Laba saķere ar metāla virsmām. Izturīgs pret temperatūru svārstībām, ūdeni, skābēm un tīrīšanas līdzekļiem.

Bēšs

Polialfaolefīna (PAO)

Alumīnija kompleksa ziepes

OKS 480

Ūdensizturīga smērviela

Sintētiska smērviela lielas slodzes gultņiem. Izturība pret temperatūru svārstībām, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļiem.  Aizsargā pret koroziju, temperatūru un oksidācijas stabilitāte.

Krēmkrāsas

Polialfaolefīna (PAO)

Kalcija sulfonāta kompleksa ziepes

OKS 481

Ūdensizturīga eļļa

Sintētiska eļļa lielas slodzes gultņiem. Izturība pret temperatūru svārstībām, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļiem.  Aizsargā pret koroziju, temperatūru un oksidācijas stabilitāte.

Krēmkrāsas

Polialfaolefīna (PAO)

Kalcija sulfonāta kompleksa ziepes

SAITES
KONTAKTI

SIA "AUREM TRADE"

oficiālais izplatītājs Latvijā

Jelgava, Uzvaras iela 8A, 

LV-3001

Tālr. +371 2617 6173

Tālr. +371 2922 8980

okslatvia@gmail.com

OKS APLIKĀCIJA